Om oss

Minhaj Ungdom er en frivillig organisasjon under det globale nettverket Minhaj-ul-Quran International. Minhaj Ungdom ønsker å være en integrert muslimsk ungdomsorganisasjon i det norske samfunnet. Vi ønsker å bygge bro mellom muslimer og storsamfunnet gjennom grunnleggende prinsipper fastsatt av Profeten Mohammad (fvmh) - basert på kjærlighet, sameksistens, toleranse, fred & kunnskap.

Styret vårt står for driften av organisasjonen og koordineringen av diverse prosjekter. Bruk kontaktskjema ved henvendelser. Nedenfor finner du en oversikt over styret og de ulike vervene.

Styret vårt


Bilal Khushi Leder
bilal.khushi@minhaj.no
Yousaf Ghauri Generalsekretær
yousaf.ghauri@minhaj.no
Sameen Shabbir Nestleder
sameen.shabbir@minhaj.no
Maria Naveed Styremedlem
maria.naveed@minhaj.no
Hassan Bashir Styremedlem
hassan.bashir@minhaj.no
Nazima Ansari Styremedlem
nazima.ansari@minhaj.no
Waqas Imtiaz IT-ansvarlig
waqas.imtiaz@minhaj.no
Aqsa Naveed Styremedlem
aqsa.naveed@minhaj.no
Atif Ilyas Styremedlem
atif.ilyas@minhaj.no
Sarosh Mahmood Styremedlem
sarosh.mahmood@minhaj.no
Rabeea Hussain Styremedlem
rabeea.hussain@minhaj.no
Balaj Butt Styremedlem
balaj.butt@minhaj.no
Fatma Batool Styremedlem
fatma.batool@minhaj.no
Sofian Zafar Styremedlem
sofian.zafar@minhaj.no
Awais Ghauri Styremedlem
awais.ghauri@minhaj.no
Ijaz Ahmad Styremedlem
ijaz.ahmad@minhaj.no
Awais Saqib Styremedlem
awais.saqib@minhaj.no
Ismail Hussain Medlemsansvarlig
ismail.hussain@minhaj.no

Kontakt oss