Om oss

Minhaj Ungdom er en frivillig organisasjon under det globale nettverket Minhaj-ul-Quran International. Minhaj Ungdom ønsker å være en integrert muslimsk ungdomsorganisasjon i det norske samfunnet. Vi ønsker å bygge bro mellom muslimer og storsamfunnet gjennom grunnleggende prinsipper fastsatt av Profeten Mohammad (fvmh) - basert på kjærlighet, sameksistens, toleranse, fred & kunnskap.

Styret vårt står for driften av organisasjonen og koordineringen av diverse prosjekter. Bruk kontaktskjema ved henvendelser. Nedenfor finner du en oversikt over styret og de ulike vervene.

Styret vårt


Bilal Khushi Leder
bilal.khushi@minhaj.no
Yousaf Ghauri Generalsekretær
yousaf.ghauri@minhaj.no
Awais Saqib Nestleder
awais.saqib@minhaj.no
Hassan Bashir Styremedlem
hassan.bashir@minhaj.no
Nazima Ansari Styremedlem
nazima.ansari@minhaj.no
Maria Naveed Styremedlem
maria.naveed@minhaj.no
Fatma Batool Styremedlem
fatma.batool@minhaj.no
Waqas Imtiaz IT-ansvarlig
waqas.imtiaz@minhaj.no
Atif Ilyas IT-ansvarlig
atif.ilyas@minhaj.no
Balaj Butt Medlemsansvarlig
balaj.butt@minhaj.no
Sofian Zafar Styremedlem
sofian.zafar@minhaj.no
Soleman Younas Styremedlem
soleman.younas@minhaj.no

Kontakt oss